עורכי דין תעבורה, נהיגה בשכרות וטיפים שחשוב להכיר

Picture of אודות המחבר: משרד עורכי הדין C&A

אודות המחבר: משרד עורכי הדין C&A

המשרד מתמחה בייצוג לקוחות המואשמים בעבירות תעבורה מכל הסוגים, החל מעבירות קלות כגון חניה לא חוקית ועד לעבירות חמורות כגון נהיגה בשכרות ונהיגה פרועה. המשרד מעניק ייצוג משפטי מקצועי ומסור בבתי המשפט ברחבי הארץ, תוך שימוש בניסיונו הרב והידע המשפטי העדכני בתחום דיני התעבורה. עורכי הדין של המשרד שמים דגש על הבנת הנסיבות הפרטניות של כל מקרה, ופועלים בנחישות להגנה על זכויות הלקוחות ולהשגת התוצאה המיטבית עבורם.

נהיגה בשכרות היא לא רק מסוכנת כלפי האדם הנוהג, אלא עלולה להוביל להשלכות חמורות גם על הסביבה. רגע לפני שנותנים טיפים למי שנתפס נוהג בשכרות, חשוב לעמוד על חומרת המעשה. כשאתם עולים על ההגה שיכורים, זכרו שאתם לא פחות מאשר מסכנים חיי אדם ואת עצמכם.

אם נתפסתם נוהגים כאשר אתם תחת השפעת אלכוהול, חשוב לדעת שעל נהיגה בשכרות קבועים עונשים חמורים בחוק. יחד עם זאת, עורכי דין תעבורה תמיד יגידו לכם שקודם כל, צריך לבדוק את מהימנות בדיקת הינשוף. כמו כן, יש לבדוק את שאר המידע המשטרתי והמשפטי שעשוי להשפיע על חומרת העונש הקבוע בחוק. בואו נדבר על זה, מה צריך לדעת אם נתפסים כשנוהגים שיכורים?

נהיגה בשכרות ומה שצריך לעשות אם נתפסים

נתפסתם נוהגים בשכרות? הכי חשוב, אל תסרבו לשתף פעולה עם המשטרה. בין אם אתם צריכים לעבור בדיקת ינשוף או לא, תשתפו פעולה באופן מלא עם השוטרים ותעשו כמבוקשם. יחד עם זאת, חשוב לדעת שישנם כללים שונים שעל השוטרים לעמוד בהם, כמו למשל המנה של 15 דקות עד ביצוע בדיקת הינשוף.

אם השוטרים לא המתינו 15 דקות עד ביצוע הבדיקה, ייתכן שהבדיקה שלהם פסולה על פי החוק. בכדי לדעת בוודאות אם כך המקרה, יש להסתייע בשירותיהם של עורכי דין תעבורה מומחים. בשלב זה, עו"ד תעבורה יבקש ממכם להמציא ולהנפיק בפניו את כל המסמכים המשטרתיים הרלוונטיים.

נהיגה בשכרות ומהימנות בדיקת הינשוף

יש צורך לבדוק באיזו שעה מדויקת עצרו אתכם בצידי הכביש, באיזו שעה בוצעה הבדיקה, האם מכשיר הינשוף כויל לפני שעשו בו שימוש השוטרים ועוד. כמו שאנחנו רואים, ישנם מספר פקטורים שונים ומגוונים אשר יכולים להשפיע על התקינות של מכשיר הינשוף והבדיקה של נהיגה בשכרות.

אם אינכם בטוחים שזכיתם לטיפול חוקי על ידי השוטרים, או שמא אתם חושדים בתקינותה של בדיקת הינשוף, ניתן לברר את הדברים האלו. ההמלצה היא לקבל סיוע של עורכי דין תעבורה כמה שיותר בהקדם. ככל שתואילו "לתקוף" את הנושא מוקדם יותר, ככה אולי יהיה אפשרי לקצר את התהליכים המשפטיים השונים.

הסיוע של עורכי דין תעבורה מומלץ כבר בתחילת התהליך 

עורכי דין תעבורה יכולים לבקש ממכם לעבור בדיקות דם, בדיקות שתן ועוד. יש לציין, הבדיקות האלו בדרך כלל יהיו בגדר המלצה. זאת, מכיוון שעורך הדין אינו יכול לחייבכם לעבור את הבדיקות הנ"ל. אבל חשוב לזכור, עם עורך הדין שלכם יש צורך לשתף פעולה באופן מלא. בסופו של יום, הוא שם בכדי לדאוג לאינטרסים שלכם.

אם עורכי דין תעבורה מבקשים ממכם לעבור בדיקות שונות, תבדקו מדוע ונסו לשתף פעולה עמם כמה שיותר. המלצה מאיתנו, כדאי לערב את עורך הדין כבר בתחילת התהליך. אם אפשרי, פנו אל עורך דין כבר בשבוע הראשון לתפיסתכם נוהגים בשכרות. אם יהיה לכם מזל, יהיה אפשרי לטפל במקרה גם מבלי להגיע לבית המשפט. אם יהיה לכם פחות מזל, יהיה צורך בייצוג בבית המשפט על ידי עורך הדין. ככה או ככה, טוב שהסתייעתם בעורך דין מקצועי, אתם בידיים טובות.

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
אולי יעניין אותך גם

פוסטים נוספים

הגנה משפטית מקצועית בעבירות תעבורה פליליות

תאונות דרכים הן אירועים מצערים שעלולים לגרום לנזקים כבדים, הן מבחינה פיזית והן מבחינה נפשית. כאשר מעורב בתאונה היבט פלילי, כגון נהיגה בשכרות, נהיגה פרועה או גרימת מוות ברשלנות, חשוב

זכויות חשודים ונאשמים בעבירות מין

עבירות מין נחשבות לחלק מהעבירות החמורות ביותר בחברה, והן מעוררות תגובות קשות של סלידה וגינוי מצד הציבור. יחד עם זאת, יש לזכור כי גם לחשודים ולנאשמים בעבירות אלה עומדות זכויות

חוק הירושה – כל מה שצריך לדעת

תחילה, חשוב לציין כי חוק הירושה הוא חוק שדואג לקבוע את סדר היורשים במצב של היעדר צוואה. באופן טבעי, כל אותם אנשים שהיו מקורבים אל הנפטר יהיו אלה שיקבלו את

רשלנות רפואית – תרחישים לדוגמא

רשלנות רפואית בבית חולים נחשבת למקרה הנפוץ ביותר, למשל כתוצאה מניתוח אשר בוצע באופן לא סביר או נכון. דוגמא נוספת של רשלנות רפואית היא מחדל שבוצע על ידי רופא המשפחה