במה יכול לעזור עורך דין תעבורה ?

Picture of אודות המחבר: משרד עורכי הדין C&A

אודות המחבר: משרד עורכי הדין C&A

המשרד מתמחה בייצוג לקוחות המואשמים בעבירות תעבורה מכל הסוגים, החל מעבירות קלות כגון חניה לא חוקית ועד לעבירות חמורות כגון נהיגה בשכרות ונהיגה פרועה. המשרד מעניק ייצוג משפטי מקצועי ומסור בבתי המשפט ברחבי הארץ, תוך שימוש בניסיונו הרב והידע המשפטי העדכני בתחום דיני התעבורה. עורכי הדין של המשרד שמים דגש על הבנת הנסיבות הפרטניות של כל מקרה, ופועלים בנחישות להגנה על זכויות הלקוחות ולהשגת התוצאה המיטבית עבורם.

מחפש עורך דין תעבורה לעזרה ?


עורך דין, יכול לייצג בצורה טובה יותר אדם אשר ביצע עבירת תנועה והוא אינו בקיא בכול ההליכים הקשורים לעבירות תנועה.

אין יום בארץ, שבו אנחנו לא קוראים בעיתונים או שומעים בחדשות ברדיו ובטלוויזיה, על תאונת דרכים קטלנית כזו או אחרת.

כולנו מודעים למאמצים הרבים שנעשים הן בתחום הענישה והן בתחום ההסברה כדי לנסות ולהוריד את מספר תאונות הדרכים בארץ.

מכיוון שמדינת ישראל החליטה שההרג בדרכים בארץ הוא מכת מדינה והיא צריכה להילחם בתופעה בחורמה, המדינה קבעה חוקים רבים ונוקשים מאוד בכול הקשור לעבירות התנועה בארץ.

יצוג על ידי עורך דין תעבורה

עורך דין תעבורה יכול לייצג בצורה טובה יותר אדם אשר קבל קנס, למרות שהוא לא ביצע עבירת תנועה, אלא רק בגלל שהשוטר היה נחוש בדעתו לתת לו את הקנס.

ויכול לעזור במקרה של פסילה או שלילת רישיון: פסילה מנהלית, פסילת רישיון נהיגה ע"י קצין משטרה, התקופה שבה ניתנת הפסילה.

עורכי דין לתעבורה יוכלו לעזור במקרה של עברות תנועה הכוללות: מעבר באור אדום, דיבור בטלפון בזמן נהיגה, עבירת מאסר, או קבלת קנס, דו"ח וכדומה.

או לעזור במקרה של פסילה בשל נהיגה בשכרות, קבלת זיכוי על עבירה של נהיגה בשכרות, להסביר על הכללים הקשורים לבדיקת שכרות ועל החוקים שקשורים לעבירת שיכרות.

במקרה של עברת מהירות: נסיעה במהירות מופרזת, פסילה מנהלית עקב מהירות, דו"ח מהירות, הפחתה בענישה ולהסביר על הכללים הקשורים למד מהירות הלייזר.

אם קבלת קנס או עונש אחר בגין עבירת תנועה שבצעת ויש לך ספק בקשר לחוקיות המעשה, כדאי שתתייעץ עם עורך דין תעבורה כדי לראות אם תוכל להקל או לפטור את עצמך מהקנס או העונש שקבלת.

ניתן גם לערער על פסק דין >> נושא ערעור על פסק דין תעברותי

שימו לב מה יש לעורך דין  שי גלעד לאמר בנושא :  

מה לעשות אם ביצעתי עבירת תנועה?

למרות ההבנה וההסכמה שיש להילחם בתאונות הדרכים

ושצריך למצוא דרכים יעילות למניעת התאונות, עדיין ישנם הרבה מקרים שבהם עברות התנועה נעשות על ידי האדם הרגיל ולא עבריין תנועה.

לעיתים שביצע אותם ללא כוונה מראש או עקב שילוט לא ברור או הטעיה אחרת בדרך, אבל בתי המשפט לתעבורה נוקטים במדיניות מחמירה ומרתיעה.

אשר הרבה פעמים גורמת עוול לאדם שביצע מבלי משים את עבירת התנועה.

הרבה אנשים אינם מודעים לכך שברגע שהם מקבלים את הדו"ח על עבירת הנהיגה עדיף להם שלא יאמרו דבר, או יגיבו לדו"ח כדי להימנע ממצב שיפליל אותם באם הם יחליטו לגשת להישפט בבית המשפט לענייני תעבורה.

אם קיבלתי קנס ולא בצדק מה לעשות ?

אנשים רבים אינם מודעים לכך שאם הם קבלו פסילה מנהלית הם יכולים באמצעות עורך דין תעבורה, להגיש בקשה להחזרת רישיון הנהיגה ובמקרים מסוימים אף לסיים את התיק.

אם קבלתם קנס תעבורה שלא בצדק, ישנה אפשרות לערער על כך בתוך תשעים יום ולהגיש בקשה להישפט על העבירה בבית המשפט.

אבל גם אם אתם משוכנעים שקבלתם את הקנס שלא בצדק ושתצליחו לשכנע את השופט בכך, רצוי ומומלץ להתייעץ על כך עם עורך דין תעבורה.

כדי לבנות את ההגנה המשפטית הנכונה בשבילכם ובאמת להוכיח שקבלתם קנס על לא עוול בכפכם.

מה הסמכויות של בית המשפט לתעבורה ?

מיהם השופטים לתעבורה?

בגדול כמעט כל שופט יכול לתת דין בבית המשפט בנושא עבירות תעבורתיות, נכון יש כאלה המוגדרים לכך ספציפית.

איזה סמכות מוגדרת לבית המשפט לתעבורה ? 

אותה המסכות שחלה על בית משפט "רגיל" תחול גם על בית המשפט לתעבורה ! 

כל שופט תעבורה יצטרך לעבור את ההכשרה של פקודת התעבורה.על פי חוק היסוד.

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
אולי יעניין אותך גם

פוסטים נוספים

הגנה משפטית מקצועית בעבירות תעבורה פליליות

תאונות דרכים הן אירועים מצערים שעלולים לגרום לנזקים כבדים, הן מבחינה פיזית והן מבחינה נפשית. כאשר מעורב בתאונה היבט פלילי, כגון נהיגה בשכרות, נהיגה פרועה או גרימת מוות ברשלנות, חשוב

זכויות חשודים ונאשמים בעבירות מין

עבירות מין נחשבות לחלק מהעבירות החמורות ביותר בחברה, והן מעוררות תגובות קשות של סלידה וגינוי מצד הציבור. יחד עם זאת, יש לזכור כי גם לחשודים ולנאשמים בעבירות אלה עומדות זכויות

חוק הירושה – כל מה שצריך לדעת

תחילה, חשוב לציין כי חוק הירושה הוא חוק שדואג לקבוע את סדר היורשים במצב של היעדר צוואה. באופן טבעי, כל אותם אנשים שהיו מקורבים אל הנפטר יהיו אלה שיקבלו את

רשלנות רפואית – תרחישים לדוגמא

רשלנות רפואית בבית חולים נחשבת למקרה הנפוץ ביותר, למשל כתוצאה מניתוח אשר בוצע באופן לא סביר או נכון. דוגמא נוספת של רשלנות רפואית היא מחדל שבוצע על ידי רופא המשפחה