איך להימנע מביצוע עבירות תעבורה?

Picture of אודות המחבר: משרד עורכי הדין C&A

אודות המחבר: משרד עורכי הדין C&A

המשרד מתמחה בייצוג לקוחות המואשמים בעבירות תעבורה מכל הסוגים, החל מעבירות קלות כגון חניה לא חוקית ועד לעבירות חמורות כגון נהיגה בשכרות ונהיגה פרועה. המשרד מעניק ייצוג משפטי מקצועי ומסור בבתי המשפט ברחבי הארץ, תוך שימוש בניסיונו הרב והידע המשפטי העדכני בתחום דיני התעבורה. עורכי הדין של המשרד שמים דגש על הבנת הנסיבות הפרטניות של כל מקרה, ופועלים בנחישות להגנה על זכויות הלקוחות ולהשגת התוצאה המיטבית עבורם.

עבירות תעבורה מהוות את סוג העבירות הנפוץ והפופולאריים ביותר במדינת ישראל כיום. בסופו של דבר, משטרת ישראל ובתי המשפט משקיעים מאמצים רבים באופן יום יומי, לאתר נהגים שמבצעים עבירות תעבורה, ולהביא עמם את הדין – זאת במטרה לשמור ככל הניתן על שלום הציבור בכבישים. עלינו להבין, שהכביש הוא לא משחק, ולמרבה הצער, מידי שנה מצטרפים אזרחים ישראליים נוספים למעגל הבלתי נגמר של אנשים שנפגעים מעבירות התעבורה השונות. בשורות הקרובות, תוכלו למצוא ולקרוא טיפים נהדרים שיסייעו לכם להקטין ולהימנע מהסיכוי של ביצוע עבירת תעבורה.

מה היא עבירת תעבורה?

כל בן אדם שעולה מאחורי ההגה במדינת ישראל, הוא אדם שעבר הליך זהה לשאר הנהגים על הכבישים במדינת ישראל, ואנחנו כמובן מדברים על ההליך להוצאת רישיון נהיגה. הליך זה, כולל מספר שלבים, אשר מתחילים בהוצאת טופס המאשר את הכשירות הרפואית לנהיגה, ממשיך במבחן עיוני שבה לבחון את הידע בחוקי התעבורה, וממשיך בלימודי תעבורה, וכמובן – המבחן המעשי. בשל כך, כל נהג במדינת ישראל צריך להכיר את חוקי התעבורה השונים, אשר מלמדים אותנו כיצד עלינו להתנהג בכבישים. עבירת תעבורה, מתייחסת בסופו של דבר לכל מעבר שקיים על חוקי התעבורה המוכרים, זאת לרבות – נסיעה ללא חגורת בטיחות, נהיגה במהירות מופרזת, מעבר ברמזור אדום, אי עצירה במעבר חצייה להולך רגל, ביצוע פניית פרסה במקום שאוסר על כך, רכיבה על אופניים חשמליות או קורקינט חשמלי או כל כלי רכב ממונע אחר על המדרכה, אי התייחסות לתמרורים, נהיגה תחת השפעת אלכוהול או חומרים מסוכנים אחרים ועוד.

 

כיצד ניתן להימנע מעבירות תעבורה?

עבירות התעברוה השונות מהוות חלק גדול מאוד מהעבירות השונות שמתועדות במדינת ישראל. הרבה מעבירות התנועה האלה, נובעות מהרגלי נהיגה שאנחנו יכולים לתקן בקלות רבה, זאת לדוגמת:

  • נסיעה ברוגע – השאירו את העצבים, הכעס, ושאר הרגשות הללו בבית, וסעו בצורה רגועה ככל הניתן. אם אתם מרגישים כעוסים, עצבניים או מאוד לחוצים לפני הנהיגה, כדאי מאוד להכין לעצמכם משהו לשתות ולהירגע מעט לפני שאתם עולים על ההגה.
  • הימנעו מהסחות דעת – שימו את הטלפון במקום לא נראה לעין, הרחיקו כל דבר שיכול להוביל להסחת דעת בנהיגה. מספיקה הודעת אס אם אס אחת קצרה ועלולה להתרחש תאונה קטלנית.
  • זכרו – עדיף לאבד רגע מהחיים מאשר את החיים ברגע.
  • אם אתם נוהגים והילדים שלכם יושבים מאחור במושב האחורי, זכרו כי אתם הדוגמא האישית שלהם לנהיגה בטוחה, רגועה ומוקפדת. הילדים שלכם לומדים מכם ולכן חשוב לשים תשומת לב ולנהוג לפי החוק.
  • החלטה- אם אתם מאלה שמתעצבנים בכל פעם שיש פקק תנועה, כדאי לאמץ לעצמכם כמה הרגלים כמו למשל, האזנה למוזיקה שאתם אוהבים להאזין אליה, ארגון המחשבות והתכנונים שלכם מחדש וכדומה.

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
אולי יעניין אותך גם

פוסטים נוספים

הגנה משפטית מקצועית בעבירות תעבורה פליליות

תאונות דרכים הן אירועים מצערים שעלולים לגרום לנזקים כבדים, הן מבחינה פיזית והן מבחינה נפשית. כאשר מעורב בתאונה היבט פלילי, כגון נהיגה בשכרות, נהיגה פרועה או גרימת מוות ברשלנות, חשוב

זכויות חשודים ונאשמים בעבירות מין

עבירות מין נחשבות לחלק מהעבירות החמורות ביותר בחברה, והן מעוררות תגובות קשות של סלידה וגינוי מצד הציבור. יחד עם זאת, יש לזכור כי גם לחשודים ולנאשמים בעבירות אלה עומדות זכויות

חוק הירושה – כל מה שצריך לדעת

תחילה, חשוב לציין כי חוק הירושה הוא חוק שדואג לקבוע את סדר היורשים במצב של היעדר צוואה. באופן טבעי, כל אותם אנשים שהיו מקורבים אל הנפטר יהיו אלה שיקבלו את

רשלנות רפואית – תרחישים לדוגמא

רשלנות רפואית בבית חולים נחשבת למקרה הנפוץ ביותר, למשל כתוצאה מניתוח אשר בוצע באופן לא סביר או נכון. דוגמא נוספת של רשלנות רפואית היא מחדל שבוצע על ידי רופא המשפחה