המשמעות של משפט פלילי

Picture of אודות המחבר: משרד עורכי הדין C&A

אודות המחבר: משרד עורכי הדין C&A

המשרד מתמחה בייצוג לקוחות המואשמים בעבירות תעבורה מכל הסוגים, החל מעבירות קלות כגון חניה לא חוקית ועד לעבירות חמורות כגון נהיגה בשכרות ונהיגה פרועה. המשרד מעניק ייצוג משפטי מקצועי ומסור בבתי המשפט ברחבי הארץ, תוך שימוש בניסיונו הרב והידע המשפטי העדכני בתחום דיני התעבורה. עורכי הדין של המשרד שמים דגש על הבנת הנסיבות הפרטניות של כל מקרה, ופועלים בנחישות להגנה על זכויות הלקוחות ולהשגת התוצאה המיטבית עבורם.

משפט פלילי הוא משפט אשר נפתח לאחר שבוצעה חקירה של המשטרה בנוגע לעניין מסוים, ומיד לאחר מכן הוגש כתב אישום בעקבות כך. משפט זה, הוא ללא ספק מצב שאף אדם רגיל בעולם לא מוכן אליו, ולא יודע כיצד להתמודד עם המצב הזה. במאמר הקרוב, תוכלו לקרוב מידע חשוב ורלוונטי על משפט זה, זאת לדוגמת – מה הוא משפט פלילי, מה הן המשמעותיות השונות של משפט זה, ולמי כדאי לנו לפנות במקרים שבהם אנחנו עומדים בפתח של משפט פלילי.

כך ההליך הפלילי בבית המשפט עשוי להיפתח

תחילתו של ההליך הפלילי, מתחיל בר ברגע שבו מוגשת תלונה למשטרת ישראל, תלונה על עבירה פלילית שבוצעה לכאורה. החקירה שעשויה להיפתח רגע לאחר מכן, היא חקירה שעשויה להתבצע באמצעות מידע מודיעיני כזה או אחר שהתקבל בדבר העבירה הפלילית שבוצעה לכאורה. גם גופים מדיניים או ציבוריים אחרים, זאת לדוגמת – הרשות לניירות ערך, רשויות המס השונות, וכיוצא בזאת, יכולות לבצע חקירה פלילית בעצמם. אחת ההשלכות של התקדמות החקירה לכיוון של הרשאה בדבר העבירה, הוא מעמד של האדם שביצע את העבירה לכאורה עבור מעצר ימים.

מה הן ההשלכות השונות במקרה של הרשאה במשפט הפלילי?

למעשה, ההשלכה החמורה ביותר והידועה ביותר בעקבות הרשאה במשפט הפלילי, זה שליחה למאסר בפועל באחד מבתי הכלא השונים ברחבי הארץ. משך המאסר הוא אינו קבוע, והוא משתנה בין מקרה למקרה, ונקבע בעיקר בעקבות חומרות העבירה, עבר פלילי נוסף, וכיוצא בזאת.

 

עומדים בפני משפט פלילי? פנו עוד היום לעורך דין פלילי מומלץ

עורך דין פלילי, הוא אדם שמכיר את החוק ואת הדין הפלילי בצורה הטובה ביותר, שכן הוא הוסמך בדיוק למקרים אלה. במידה שאתם עומדים בפני עמידה למשפט פלילי, דאגו עוד היום לעורך דין פלילי מקצועי, שישמור על האינטרסים שלכם בצורה הטובה ביותר.

מואשמים או חשודים בעבירה פלילית? הנה הצעדים לבחירת עורך דין מקצועי

  1. נסו לברר עם האנשים שאתם מכירים כמו בני משפחה, חברים קרובים, מכרים ושכנים שאתם סומכים עליהם לגבי עורך דין פלילי. מספיק שתבקשו מחבר בשכונה לשלוח הודעה בווטצאפ והנה כמעט בטוח שתמצאו אדם מקצועי שמוכן לעזור.
  2. בדקו שעורך הדין שמצאתם זמין עבורכם ועבור התיק שלכם, בעל הידע המתאים והניסיון בהתאם לעבירה בה אתם מואשמים.
  3. שימו דגש על ההבדל בין בחירת עורך דין שעובר בצורה עצמאית, כלומר פרילנסר, לבין בחירת משרד עורכי דין והבינו מי מטפל בכם מא‘ ועד ת‘.
  4. שימו לב כי אתם מרגישים שאתם יכולים לסמוך על עורך הדין, לשאול אותו שאלות מקצועיות, בקיצור שאתם בידיים טובות, שכן מדובר בעתיד שלכם על כל המשתמע מכך.
  5. בדקו מול עורך הדין מה התהליך כולל ובאילו מצבים הוא אמור לעזור לכם.

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
אולי יעניין אותך גם

פוסטים נוספים

הגנה משפטית מקצועית בעבירות תעבורה פליליות

תאונות דרכים הן אירועים מצערים שעלולים לגרום לנזקים כבדים, הן מבחינה פיזית והן מבחינה נפשית. כאשר מעורב בתאונה היבט פלילי, כגון נהיגה בשכרות, נהיגה פרועה או גרימת מוות ברשלנות, חשוב

זכויות חשודים ונאשמים בעבירות מין

עבירות מין נחשבות לחלק מהעבירות החמורות ביותר בחברה, והן מעוררות תגובות קשות של סלידה וגינוי מצד הציבור. יחד עם זאת, יש לזכור כי גם לחשודים ולנאשמים בעבירות אלה עומדות זכויות

חוק הירושה – כל מה שצריך לדעת

תחילה, חשוב לציין כי חוק הירושה הוא חוק שדואג לקבוע את סדר היורשים במצב של היעדר צוואה. באופן טבעי, כל אותם אנשים שהיו מקורבים אל הנפטר יהיו אלה שיקבלו את

רשלנות רפואית – תרחישים לדוגמא

רשלנות רפואית בבית חולים נחשבת למקרה הנפוץ ביותר, למשל כתוצאה מניתוח אשר בוצע באופן לא סביר או נכון. דוגמא נוספת של רשלנות רפואית היא מחדל שבוצע על ידי רופא המשפחה